Squid-3 - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
pl: <b>Nieprawidłowe zapytanie</b> wystąpił błąd podczas próby przetworzenia zapytania

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
pl: <b>Nieprawidłowa odpowiedź</b> wystąpił błąd podczas próby przetworzenia zapytania

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
pl: URL dla żądanego URN nie może zostać sprowadzony

en: Access Denied.
pl: Dostęp zabroniony.

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
pl: Wystąpił błąd protokołu FTP podczas sprowadznia URL-a: <a href="%U">%U</a>

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
pl: Odebrano błędną odpowiedź z serwera ICAP

en: Cache Access Denied.
pl: Dostęp do serwera cache zabroniony.

en: Cache Manager Access Denied.
pl: Dostep do cache managera zabroniony.

en: Cannot Resolve URN
pl: nie można zlokalizować URN

en: Connection Lifetime Expired
pl: przekroczony dopuszczalny czas połączenie

en: Connection to %I failed.
pl: Nieudane połączenie z %I.

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
pl: Brak pola Content-Length  dla metod POST lub PUT

en: Directory Content:
pl: Zawartość katalogu:

en: Directory: %U
pl: Katalog: %U

en: Directory: <a href="%U">%U</a>/
pl: Katalog: <a href="%U">%U</a>/

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: ERROR: Cache Access Denied
pl: BŁĄD: Dostęp do serwera cache zabroniony

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
pl: BŁĄD: Dostęp do cache managera zabroniony

en: ERROR: FTP upload failed
pl: BŁĄD: Nieudany FTP upload

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
pl: BŁĄD: Żądany URL nie może zostać pobrany

en: FTP is Disabled
pl: FTP jest wyłączone

en: Failed to establish a secure connection to %I
pl: Nie można ustanowić bezpiecznego połączenia z %I

en: File created
pl: plik został utworzony

en: File updated
pl: plik uaktualniony

en: Forwarding Denied.
pl: Przekazanie żądania zabronione.

en: Generated %T by %h (%s)
pl: Utworzono %T przez %h (%s)

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
pl: Proszę nie spodziewać się zbyt wiele od URNów z %T :)

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
pl: Błędny znak w nazwie hosta; podkreślenia (underscores) są niedozwolone

en: Illegal double-escape in the URL-Path
pl: podwójna sekwencja escape w ścieżce URL

en: Invalid URL
pl: błędny URL

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
pl: Brak identyfikatora HTTP (HTTP/1.0)

en: Missing URL.
pl: Brak URL-a

en: Missing hostname
pl: Brak nazwy hosta

en: Missing or incorrect access protocol (should be <q>http://</q> or similar)
pl: Brak lub niewłaściwy protokół (should be <q>http://</q> or similar)

en: Missing or unknown request method.
pl: Brak lub nieznana metoda (GET, POST)

en: No Wais Relay
pl: brak Wais Relay

en: Operation successful
pl: Operacja zakończona pomyślnie

en: Please contact the <a href="mailto:%w%W">cache administrator</a> if you have difficulties authenticating yourself or, if you <em>are</em> the administrator, read Squid documentation on cache manager interface and check cache log for more detailed error messages.
pl: Skontaktuj się z <a href="mailto:%w%W">administratorem serwera cache</a> jeśli masz trudności z autoryzacją, jeśli <em>jesteś</em> administratorem, przeczytaj w dokumentacji Squida fragment dotyczący cache managera i sprawdź log serwera cache w poszukiwaniu bardziej szczegółowych komunikatów o błędach.

en: Read Error
pl: błąd odczytu

en: Read Timeout
pl: przekroczony czas odczytu

en: Request is too large.
pl: RZbyt duży rozmiar żądania

en: Squid did not receive any data for this request.
pl: Squid nie otrzymał żadnych danych w odpowiedzi na to żądanie.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
pl: Squid nie wspiera wszystkich metod we wszystkich protokołach.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
pl: Squid zakończył realizację żądania, ponieważ czas jego realizacji przekroczył dopuszczalny limit.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
pl: Squid nie jest w stanie otworzyć gniazdka TCP (TCP socket), prawdopodobnie z powodu przeciążenia systemu. Proszę ponowić żądanie.

en: Squid sent the following FTP command:
pl: Squid wysłał następującą komendę FTP:

en: The DNS server returned:
pl: Serwer DNS zwrócił następującą wartość:

en: The ICAP server is not reachable.
pl: Serwer ICAP jest nieosiągalny.

en: The request or reply is too large.
pl: Zapytanie lub odpowiedź jest zbyt długa.

en: The requested URL could not be retrieved
pl: Żądany URL nie może zostać pobrany

en: The server responded with:
pl: Odpowiedź serwera:

en: The system returned: <i>%E</i>
pl: System zwrócił wartość: <i>%E</i>

en: This cache does not support FTP.
pl: Ten serwer cache nie prowadzi połączeń FTP.

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
pl: Nie można ustalić adresu IP hosta o nazwie <q>%H</q>

en: Unable to forward this request at this time.
pl: Nie można przekazać tego żądania w chwili obecnej.

en: Unsupported HTTP version
pl: Nieobsługiwana wersja HTTP

en: Unsupported Request Method and Protocol
pl: użyta w żądaniu kombinacja metoda/protokół jest niewłaściwa

en: Valid document was not found in the cache and <q>only-if-cached</q> directive was specified.
pl: żądanie z dyrektywą <q>only-if-cached</q> dotyczyło dokumentu aktualnie nie przechowywanego przez sewer cache.

en: Write Error
pl: błąd zapisu

en: You have issued a request with a <q>only-if-cached</q> cache control directive. The document was not found in the cache, <em>or</em> it required revalidation prohibited by the <q>only-if-cached</q> directive.
pl: Żądanie zawierało dyrektywę <q>only-if-cached</q>. Dokument nie został znaleziony w zasobech serwera cache <em>lub</em> wymagał odświeżenia zabronionego dyrektywą <q>only-if-cached</q>.

en: Zero Sized Reply
pl: sprowadzony dokument ma zerowy rozmiar
