squid - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: <a href="../">Parent Directory</a> (<a href="/">Root Directory</a>)
ms: <a href="../">Direktori Utama</a> (<a href="/">Root Directory</a>)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
ms: <b>Permintaan Salah</b> error was encountered while trying to process the request:

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
ms: <b>Respon Salah</b> error was encountered while trying to process the request:

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
ms: URL yang diminta tidak dapat dimuaturun

en: Access Denied.
ms: Akses Disekat

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
ms: Respon yang salah diterima dari pelayan ICAP

en: Cache Access Denied.
ms: Akses ke Cache disekat

en: Connection to %I failed.
ms: Sambungan ke %I gagal.

en: Directory Content:
ms: Kandungan direktori

en: Directory Listing
ms: Senarai direktori

en: Directory: %U
ms: Direktori: %U

en: Directory: <a href="%U">%U</a>/
ms: Direktori: <a href="%U">%U</a>/

en: ERROR
ms: RALAT

en: ERROR: Cache Access Denied
ms: RALAT: Akses ke Cache Disekat

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
ms: RALAT: Akses ke Pengurus Cache Disekat

en: ERROR: FTP upload failed
ms: RALAT: FTP Gagal

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
ms: RALAT: URL yang diminta tidak dapat diterima

en: FTP is Disabled
ms: FTP telah dimatikan

en: Failed to establish a secure connection to %I
ms: Gagal membuat sambungan selamat ke %I

en: File created
ms: Fail dicipta

en: File updated
ms: Fail dikemaskini

en: Generated %T by %h (%s)
ms: Dibuat pada %T by %h (%s)

en: Invalid URL
ms: URL Salah

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
ms: Kehilangan HTTP Identifier (HTTP/1.0)

en: Missing URL.
ms: URL Hilang

en: Missing hostname
ms: Nama Host Hilang

en: Operation successful
ms: Operasi Berjaya

en: Request is too large.
ms: Permintaan terlalu besar

en: Socket Failure
ms: Kegagalan Socket

en: The DNS server returned:
ms: Pelayan DNS hantar :

en: Write Error
ms: Kegagalan Menulis

en: Your cache administrator is <a href="mailto:%w%W">%w</a>.
ms: Pengurus Proxy anda ialah <a href="mailto:%w%W">%w</a>.

en: Your webmaster is <a href="mailto:%w">%w</a>.
ms: Webmaster anda ialah <a href="mailto:%w">%w</a>.
