squid - en to lv translation catalogue (79 entries)

en: <a href="../">Parent Directory</a> (<a href="/">Root Directory</a>)
lv: <a href="../">Vecākdirektorijs</a> (<a href="/">Saknes direktorijs</a>)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
lv: <b>Nekorekts pieprasījums</b> notikusi kļūda mēģinot apstrādāt pieprasījumu:

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
lv: <b>Nekorekta atbilde</b> notikusi kļūda mēģinot apstrādāt pieprasījumu:

en: Access Denied.
lv: Pieeja liegta

en: An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lv: Mēģinot atvērt vietrādi URL: <a href="%U">%U</a> notikusi FTP autentifikācijas kļūda

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lv: Notikusi FTP protokola kļūda mēģinot atvērt vietrādi URL:<a href="%U">%U</a>

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
lv: Saņemta nekorekta atbilde no ICAP servera

en: Cache Access Denied.
lv: Kešatmiņas pieeja liegta

en: Cache Manager Access Denied.
lv: Kešatmiņas pārvaldniekam pieeja liegta.

en: Connection Lifetime Expired
lv: Savienojuma sesija beigusies

en: Connection to %I failed.
lv: Neveiksmīgs savienojums ar %I.

en: Directory Content:
lv: Directorija saturs:

en: Directory Listing
lv: Direktorija saraksts

en: Directory: %U
lv: Directorijs: %U

en: ERROR
lv: Kļūda

en: ERROR: Cache Access Denied
lv: Kļūda: Kešatmiņa nav pieejama

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
lv: Kļūda: Kešatmiņas pārvaldniekam pieeja liegta

en: ERROR: FTP upload failed
lv: Kļūda: FTP augšupielāde nav atļauta

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
lv: KĻŪDA: Pieprasītā adrese nav atrodama

en: ESI Processing failed.
lv: Neveiksmīga ESI apstrāde.

en: FTP is Disabled
lv: FTP nav atļauts

en: Failed to establish a secure connection to %I
lv: Neizdevās izveidot drošu savienojumu ar %I

en: File created
lv: Datne izveidota

en: File updated
lv: Datne augšupielādēta

en: Forwarding Denied.
lv: Pārsūtīšana aizliegta.

en: Generated %T by %h (%s)
lv: Ģenerēts %T by %h (%s)

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
lv: Hi, neiaizraujies par daudz ar %T :)

en: ICAP protocol error.
lv: ICAP protokola kļūda.

en: If you are making a GET request, then the item you are trying to download is too large.
lv: Ja Jūs veiciet GET pieprasījumu, tad vienums, kuru Jūs mēģiniet lejupielādēt ir par lielu.

en: If you are making a POST or PUT request, then the item you are trying to upload is too large.
lv: Ja Jūs veiciet POST vai PUT pieprasījumu, tad vienums, kuru Jūs mēģiniet augšupieladēt ir par lielu.

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
lv: Neatļauts simbols adresē. Pasvītrojuma rakstzīme nav atļauta.

en: Illegal double-escape in the URL-Path
lv: Adresē ir divas atsoļa rakstzīmes, kas ir aizliegtas

en: Invalid URL
lv: Nepareizs URL

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
lv: pietrūkst HTTP identifikators (HTTP/1.0).

en: Missing URL.
lv: Pazudis URL.

en: Missing hostname
lv: Nav saimniekdatora vārda

en: Missing or incorrect access protocol (should be <q>http://</q> or similar)
lv: Nav vai ir nekorekts pieejas protokols (jābūt <q>http://</q> vai kam līdzīgam)

en: Missing or unknown request method.
lv: Nav vai ir nezināma pieprasījuma metode.

en: No Wais Relay
lv: Nav WAIS retranslācija

en: Operation successful
lv: Operācija veiksmīga

en: Please contact the <a href="mailto:%w%W">cache administrator</a> if you have difficulties authenticating yourself or, if you <em>are</em> the administrator, read Squid documentation on cache manager interface and check cache log for more detailed error messages.
lv: Lūdzu sazinieties ar <a href="mailto:%w%W">kešatmiņas administratoru</a>, ja Jums ir problēmas ar autentificēšanos vai, ja Jūs <em>esat</em> administrators, lasiet Squid dokumentāciju kešatmiņas pārvaldnieka saskarnē, detalizētāku kļūdas aprakstu meklējiet kļūdu žurnālos.

en: Read Error
lv: Lasīšanas kļūda

en: Read Timeout
lv: Lasīšanas noildze

en: Request is too large.
lv: Pieprasījums ir par lielu.

en: Socket Failure
lv: Savienojuma kļūda

en: Some aspect of the requested URL is incorrect.
lv: dažas nianses pieprasītajā adresē ir nekorektas.

en: Some possible problems are:
lv: Dažas iespējamās problēmas ir:

en: Sorry, you are not currently allowed to request %U from this cache manager until you have authenticated yourself.
lv: Atvainojiet, Pirms Jūs neesiet autorizējies nav atļauts pieprasīt %U no kešatmiņas pārvaldnieka.

en: Sorry, you are not currently allowed to request %U from this cache until you have authenticated yourself.
lv: Atvainojiet, Jums nav atļauts pieprasīt %U no kešatmiņas pirms neesat autentificējies.

en: Squid did not receive any data for this request.
lv: Squid nav saņēmis nekādus datus šim pieprasījumam.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
lv: Squid neatbalsta visas pieprasījuma metodes visiem protokoliem.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
lv: Squid ir pārtraucis pieprasījumu, jo ir beigusies savienojuma sesija.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
lv: Squid nevar izveidot TCP soketu, iespējams dēļ lielās slodzes. Lūdzu atkārtojiet Jūsu pieprasījumu.

en: Squid sent the following FTP command:
lv: Squid nosūtījis sekojošu FTP komandu:

en: The DNS server returned:
lv: DNS serveris atgrieza:

en: The FTP server was too busy to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lv: FTP serveris ir pārslogots atverot vietrādi URL: <a href="%U">%U</a>

en: The ICAP server is not reachable.
lv: ICAP serveris nav pieejams.

en: The following URL could not be retrieved: <a href="%U">%U</a>
lv: Nevar atvērt sekojošu adresi: <a href="%U">%U</a>

en: The following error was encountered while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lv: Iestājusies sekojoša kļūda mēģinot atvērt adresi: <a href="%U">%U</a>

en: The following error was encountered while trying to retrieve the URN: <a href="%U">%U</a>
lv: Iestājusies sekojoša kļūda mēģinot atvērt adresi: <a href="%U">%U</a>

en: The request or reply is too large.
lv: Pieprasījums vai atbilde ir par lielu.

en: The requested URL could not be retrieved
lv: Nevar atvērt pieprasīto adresi.

en: The server responded with:
lv: Serveris atbildēja ar:

en: The system returned: <i>%E</i>
lv: Sistēma atbildēja: <i>%E</i>

en: This Squid does not accept the HTTP version you are attempting to use.
lv: Šis Squid neatbalsta HTTP versiju, kuru Jūs mēģiniet lietot.

en: This cache does not support FTP.
lv: Šī kešatmiņa neatbalsta FTP.

en: This means that some aspect of the ICAP communication failed.
lv: Tas nozīmē, ka ir problēmas ar ICAP komunikācijas niansēm.

en: This means that the FTP server may not have permission or space to store the file. Check the path, permissions, diskspace and try again.
lv: Tas nozīmē, ka FTP serverim nav tiesības vai vieta lai saglabātu datni. Pārbaudiet ceļu, tiesības, brīvo vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: This means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.
lv: Tas nozīmē, ka kešatmiņa nevar atrast adresē ietverto saimniekdatora vārdu. Pārbaudiet vai adrese ir korekta.

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
lv: Nevar nosakidrot IP adresi no saimniekdatora vārda<q>%H</q>

en: Unable to forward this request at this time.
lv: Šobrīda nav iespējams pārsūtīt šo pieprasījumu.

en: Unsupported HTTP version
lv: Neatbalstīta HTTP versija

en: Unsupported Request Method and Protocol
lv: Neatbalstīta pieprasījuma metode un protokols

en: Valid document was not found in the cache and <q>only-if-cached</q> directive was specified.
lv: Kešatmiņā nav atrasts derīgs dokuments un tiek piemērota direktīva <q>only-if-cached</q> .

en: Write Error
lv: Rakstīšanas kļūda

en: Your cache administrator is <a href="mailto:%w%W">%w</a>.
lv: Jūsu kešatmiņas administrators ir <a href="mailto:%w%W">%w</a>.

en: Your cache administrator may be able to provide you with more details about the exact nature of the problem if needed.
lv: Ja nepieciešams, Jūsu kešatmiņas administrators Jums var precīzāk izklāstīt problēmas detaļas.

en: Your webmaster is <a href="mailto:%w">%w</a>.
lv: Jūsu tīmekļa pārzinis ir <a href="mailto:%w">%w</a>.

en: Zero Sized Reply
lv: Nulles izmēra atbilde
