Squid-3 - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Access Denied.
lt: Priėjimas draudžiamas.

en: An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lt: Nepavyko FTP prisistatymas bandant atsiųsti puslapį: <a href="%U">%U</a>

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lt: Įvyko FTP protokolo klaida bandant atsiųsti puslapį: <a href="%U">%U</a>

en: Cache Access Denied.
lt: Priėjimas prie kešo uždraustas.

en: Cache Manager Access Denied.
lt: Kešo menedžerio priėjimas uždraustas.

en: Cannot Resolve URN
lt: Negaliu aptikti URN

en: Connection Lifetime Expired
lt: Ryšio trukmės laiko pabaiga

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
lt: Trūksta Content-Length parametro POST arba PUT užklausoje

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: ERROR: Cache Access Denied
lt: KLAIDA: Priėjimas prie kešo uždraustas

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
lt: KLAIDA: Kešo menedžerio priėjimas uždraustas

en: ERROR: FTP upload failed
lt: KLAIDA: FTP uploadas nepavyko

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
lt: KLAIDA: Puslapis nurodytu adresu negali būti atsiųstas

en: FTP is Disabled
lt: FTP yra atjungtas

en: File created
lt: Failas sukurtas

en: File updated
lt: Failas atnaujintas

en: Forwarding Denied.
lt: Pervedimo komanda neleistina.

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
lt: Mielieji, siūlau daug nesitikėti iš URNų %T :)

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
lt: Neleistinas simbolis serverio varde; pabraukimo simboliai yra neleistini

en: Illegal double-escape in the URL-Path
lt: Neleistinas double-escape kodas adrese

en: Invalid URL
lt: Klaidingas adresas

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
lt: Trūksta HTTP identifikatoriaus (HTTP/1.0)

en: Missing URL.
lt: Trūksta adreso

en: Missing hostname
lt: Trūksta serverio vardo

en: Missing or incorrect access protocol (should be <q>http://</q> or similar)
lt: Trūksta arba klaidingas protokolas (turetų būti <q>http://</q> ar panašus)

en: Missing or unknown request method.
lt: Trūksta arba nežinomas užklausos metodas

en: No Wais Relay
lt: Nėra Wais Relay

en: Operation successful
lt: Operacija buvo sėkminga

en: Please contact the <a href="mailto:%w%W">cache administrator</a> if you have difficulties authenticating yourself or, if you <em>are</em> the administrator, read Squid documentation on cache manager interface and check cache log for more detailed error messages.
lt: Prašome susisiekti su <a href="mailto:%w%W">administratoriumi</a>, jei jums iškilo problemos prisistatant arba, jei jūs <em>esate</em> administratorius, perskaitykite Squid documentaciją dėl kešo menedžerio interfeiso ir patikrinkite kešo žurnalą dėl detalesnių pranešimų apie klaidas.

en: Read Error
lt: Skaitymo klaida

en: Read Timeout
lt: Leistino skaitymo laiko pabaiga

en: Request is too large.
lt: Užklausa per didelė

en: Socket Failure
lt: Socket klaida

en: Squid did not receive any data for this request.
lt: Squid negavo jokių duomenų šiai užklausai.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
lt: Squid palaiko ne visus užklausos metodus daliai protokolų.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
lt: Squid nutraukė užklausą, kadangi ji viršijo maksimalią ryšio trukmės reikšmę.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
lt: Squid negalėjo sukurti TCP socket, greičiausiai dėl per didelio apkrovimo. Prašome pakartoti savo užklausą.

en: Squid sent the following FTP command:
lt: Squid nusiuntė šią FTP komandą:

en: The FTP server was too busy to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
lt: FTP serveris buvo užimtas bandant atsiųsti puslapį: <a href="%U">%U</a>

en: The HTTP Response message received from the contacted server could not be understood or was otherwise malformed. Please contact the site operator.
lt: Iš serverio gautas nesuprantamas HTTP atsakymas arba jis buvo klaidingai suformuotas. Susisiekite su serverio operatoriumi. Jūsų proxy serverio administratorius gali suteikti jums daugiau informacijos apie šią problemą.

en: The request or reply is too large.
lt: Užklausa arba atsakymas yra per dideli.

en: The requested URL could not be retrieved
lt: Puslapis nurodytu adresu negali būti atsiųstas

en: The system returned: <i>%E</i>
lt: Sistema atsakė: <i>%E</i>

en: This cache does not support FTP.
lt: Šis proxy serveris nepalaiko FTP.

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
lt: Neįmanoma nustatyti <q>%H</q> serverio IP adreso

en: Unable to forward this request at this time.
lt: Šiuo metu negaliu persiųsti užklausos.

en: Unsupported Request Method and Protocol
lt: Nepalaikomas užklausos metodas ir protokolas

en: Valid document was not found in the cache and <q>only-if-cached</q> directive was specified.
lt: Tinkamas dokumentas nerastas proxy serveryje ir <q>only-if-cached</q> komanda buvo nurodyta.

en: Write Error
lt: Rašymo klaida

en: You have issued a request with a <q>only-if-cached</q> cache control directive. The document was not found in the cache, <em>or</em> it required revalidation prohibited by the <q>only-if-cached</q> directive.
lt: Jūs davėte užklausą su <q>only-if-cached</q> proxy kontrolės komanda. Dokumentas nerastas serveryje, <em>arba</em> jis pareikalavopatvirtinimo uždrausto <q>only-if-cached</q> komandos.

en: Your cache administrator may be able to provide you with more details about the exact nature of the problem if needed.
lt: Jūsų proxy serverio administratorius gali suteikti jums daugiau informacijos apie šią problemą.

en: Zero Sized Reply
lt: Atsakymas nulinis
