Squid-3 - en to he translation catalogue (122 entries)

en: <a href="../">Parent Directory</a> (<a href="/">Root Directory</a>)
he: <a href="../">תיקיית אב</a> (<a href="/">תיקיית השורש</a>)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
he: <b> בקשה לא חוקית </b> אירעה שגיאה בעת ביצוע הבקשה:

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
he: <b>תגובה לא חוקית</b> אירעה שגיאה בעת ביצוע הבקשה:

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
he: לא ניתן לאחזר את כתובת ה URL מתוך כתובת ה URN

en: A non-recoverable internal failure or configuration problem prevents this request from being completed.
he: בעיה פנימית לא מוגדרת או הגדרות שגויות מונעים את השלמת הבקשה

en: Access Denied.
he: הגישה נדחתה

en: An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
he: שגיאה בזיהוי משתמש FTP כאשר בוצע ניסיון לגשת אל הכתובת: <a href="%U">%U</a>

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
he: קרתה שגיאת פרוטוקול FTP כאשר בוצע ניסיון לגשת אל הכתובת: <a href="%U">%U</a>

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
he: תגובה בלתי חוקית התקבלה משרת ה ICAP.

en: Application verification failure
he: אימות הישום נכשל

en: At least one precondition specified by the HTTP client in the request header has failed.
he: לפחות תנאי מוקדם אחד שצויין על ידי לקוח ה HTTP לא מתקיים

en: Authority and issuer serial number mismatch
he: קיימת אי התאמה בין מספרים סידוריים של רשות החותם למנפיק התעודה

en: CRL has expired
he: CRL פג תוקף

en: CRL is not yet valid
he: תוקף CRL עוד לא הגיע

en: CRL signature failure
he: שגיאה בחתימת CRL

en: Cache Access Denied.
he: גישה ל-Cache נדחית

en: Cache Manager Access Denied.
he: גישת מנהל לשרת נדחית.

en: Certificate has expired
he: תוקף אישור האבטחה פג

en: Certificate is not yet valid
he: מועד תוקף אישור האבטחה עוד לא הגיע

en: Certificate not trusted
he: אישור האבטחה לא מגיע ממקור מהימן

en: Certificate rejected
he: תעודת האבטחה נדחת

en: Certificate revoked
he: תעודת האבטחה בוטלה

en: Certificate signature failure
he: חתימת תעודת האבטחה לקוייה

en: Connection Lifetime Expired
he: תוקף החיבור פג

en: Connection to %I failed.
he: החיבור ל %I נכשל.

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
he: חסר Content-Length בשביל בקשות POST או PUT

en: Directory Content:
he: תוכן התיקיה:

en: Directory: %U
he: תיקייה: %U

en: Directory: <a href="%U">%U</a>/
he: תיקייה: <a href="%U">%U</a>/

en: ERROR
he: שגיאה

en: ERROR: Cache Access Denied
he: שגיאה: גישה לשרת נדחית

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
he: שגיאה: גישת מנהל לשרת נדחית

en: ERROR: FTP upload failed
he: שגיאה: העלאת קובץ ל-FTP נכשלה

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
he: שגיאה: הכתובת ה URL מבוקשת לא נגישה

en: ESI Processing failed.
he: עיבוד ESI נכשל.

en: FTP is Disabled
he: FTP מבוטל

en: Failed to establish a secure connection to %I
he: אירעה שגיאה בניסיון ליצור חיבור מאובטח ל %I

en: File created
he: הקובץ נוצר

en: File updated
he: הקובץ עודכן

en: For Firefox browsers go to: <ul>
he: עבור דפדפן פיירפוקס, לך ל: <ul>

en: For Internet Explorer browsers go to: <ul>
he: עבור דפדפן אינטרנט אקספלורר, לך ל: <ul>

en: For Opera browsers go to: <ul>
he: עבור דפדפן אופרה, לך ל: <ul>

en: Format error in CRL's lastUpdate field
he: פורמט לא נכון בשדה lastUpdate ב CRL

en: Format error in CRL's nextUpdate field
he: פורמט לא נכון בשדה nextUpdate ב CRL

en: Format error in certificate's notAfter field
he: שגיאה בתעודת האבטחה בשדה "לא אחרי" (notAfter)

en: Format error in certificate's notBefore field
he: שגיאה בתעודת האבטחה בשדה "לא לפני" (notBefore)

en: Forwarding Denied.
he: העברה נדחית.

en: Generated %T by %h (%s)
he: נוצר %T על ידי %h (%s)

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
he: אל תצפה ליותר מדי מ-URN על %T :)

en: How to find these settings in your browser:
he: איך למצוא את ההגדרות האלה בדפדפן שלך:

en: ICAP protocol error.
he: שגיאה בפרוטוקול ICAP.

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
he: תווים לא חוקיים בשם השרת; קווים תחתונים אסורים

en: Illegal double-escape in the URL-Path
he: בריחה כפולה שגויה בנתיב

en: In the HTTP proxy box type the proxy name %h and port %b.
he: בתיבת הפרוקסי של HTTP, הקלד את שם שרת הפרוקסי %h ואת הפורט %b

en: Invalid CA certificate
he: האישור של מנפיק האישורים (CA) לא תקין

en: Invalid URL
he: כתובת URL שגויה

en: Missing URL.
he: כתובת URL חסרה.

en: Missing hostname
he: חסר שם שרת

en: Missing or unknown request method.
he: סוג בקשה לא ידוע או חסר

en: No Wais Relay
he: אין שרת WAIS

en: Operation successful
he: הפעולה עברה בהצלחה

en: Out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: Precondition Failed.
he: ביצוע תנאי מקדים נכשל.

en: Read Error
he: שגיאה בקריאה

en: Read Timeout
he: הקריאה אורכת יותר מידי זמן

en: Request is too large.
he: הבקשה גדולה מידי.

en: SSL Certficate error: certificate issuer (CA) not known: %ssl_ca_name
he: בעיה באישור האבטחה: מנפיק האישור לא ידוע: %ssl_ca_name

en: SSL Certficate is not valid before: %ssl_notbefore
he: אישור האבטחה לא תקף לפני: %ssl_notbefore

en: SSL Certificate expired on: %ssl_notafter
he: אישור האבטחה מסתיים בתאריך: %ssl_notafter

en: SSL Certificate has invalid expiration date (the 'not after' field): %ssl_subject
he: לאישור האבטחה יש תאריך סיום לא חוקי:  %ssl_subject

en: SSL Certificate has invalid start date (the 'not before' field): %ssl_subject
he: לאישור האבטחה יש תאריך התחלה לא חוקי:  %ssl_subject

en: Select Auto-detect proxy settings for this network
he: בחר "איתור הגדרות אוטומטי" עבר הרשת הזו

en: Select Automatically detect settings
he: בחר "איתור הגדרות אוטומטי"

en: Select Use Automatic proxy configuration
he: בחר באיתור הגדרות אוטומטי עבור הגדרת הפרוקסי

en: Self signed certificate
he: אישור חתום בחתימה עצמית

en: Self signed certificate in certificate chain
he: אישור אבטחה חתום בחתימה עצמית בתוך מחרוזת האישורים

en: Self-signed SSL Certificate in chain: %ssl_subject
he: תעודת אבטחה SSL עם חתימה עצמית במחרוזת: %ssl_subject

en: Self-signed SSL Certificate: %ssl_subject
he: תעודת אבטחה SSL עם חתימה עצמית: %ssl_subject

en: Socket Failure
he: שגיאת חיבור

en: Squid did not receive any data for this request.
he: השרת לא קיבל כל תשובה לבקשה זו.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
he: שרת ה Squid אינו תומך בכל שיטות הבקשה לכל הפרוטוקולים.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
he: השרת ביטל את הבקשה בגלל שהיא עברה את אורך החיים המאושר ליצירת חיבור.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
he: שרת ה Squid לא הצליח ליצור חיבור TCP, כנראה בגלל עומס יתר. אנא נסה שוב.

en: Squid sent the following FTP command:
he: שרת ה Squid שלח את פקודת ה-FTP הבאה:

en: The DNS server returned:
he: הודעת שרת השמות:

en: The FTP server was too busy to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
he: שרת ה-FTP היה עסוק מדי, כאשר ניסיתי לגשת אל הכתובת: <a href="%U">%U</a>

en: The HTTP Response message received from the contacted server could not be understood or was otherwise malformed. Please contact the site operator.
he: התגובת ה HTTP שהתקבלה מהשרת אינה מובנת או פגומה. אנא צור קשר עם מפעיל האתר.

en: The ICAP server is not reachable.
he: שרת ה ICAP לא נגיש.

en: The following URL could not be retrieved: <a href="%U">%U</a>
he: לא ניתן לגשת אל הכתובת: <a href="%U">%U</a>

en: The following error was encountered while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
he: השגיאה הבאה אירעה בעת ניסיון לפענח את כתובת הURL: <a href="%U">%U</a>

en: The following error was encountered while trying to retrieve the URN: <a href="%U">%U</a>
he: השגיאה הבאה אירעה בזמן ניסיון לפענח את כתובת ה URN: <a href="%U">%U</a>

en: The request or reply is too large.
he: הבקשה או התשובה גדולים מדי.

en: The requested URL could not be retrieved
he: לא ניתן לגשת אל הכתובת המבוקשת

en: The server responded with:
he: תגובת השרת היא:

en: The system returned: <i>%E</i>
he: הודעת המערכת: <i>%E</i>

en: This Squid does not accept the HTTP version you are attempting to use.
he: Squid לא מאפשר להשתמש בגרסת ה HTTP שאתה מנסה להשתמש.

en: This cache does not support FTP.
he: שרת זה אינו תומך ב-FTP.

en: This means that some aspect of the ICAP communication failed.
he: משמעות הדבר היא כי היבט כלשהו של התקשורת ICAP נכשל.

en: This means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.
he: זה אומר ש השרת לא הצליח למצוא את השרת שצויין. בדוק את הכתובת.

en: This means that the surrogate was not able to process the ESI template. Please report this error to the webmaster.
he: משמעות הדבר היא שלא היה ניתן לעבד את תבנית ESI. אנא דווח על שגיאה זו למנהל הרשת.

en: This means:
he: מידע מפורט:

en: This proxy limits your time online with a quota. Your time budget is now empty but will be refilled when the configured time period starts again.
he: בשרת הפרוקסי קיימת הגבלה למשך הזמן המותר לך להיות מחובר. כרגע המכסה שלך לזמן חיבור הסתימה, אבל המכסה תתמלא שוב כאשר יעבור פרק הזמן המוגדר.

en: Tools -&gt; Internet Options -&gt; Connection -&gt; LAN Settings -&gt;Proxy
he: כלים -&gt; אפשרויות אינטרנט -&gt; חיבורים -&gt; הגדרות LAN -&gt; פרוקסי

en: Tools -&gt; Options -&gt; Advanced -&gt; Network -&gt; Connection Settings
he: כלים -&gt; אפשרויות -&gt; אפשרויות מתקדמות -&gt; רשת -&gt; הגדרות חיבור

en: Tools -&gt; Preferences -&gt; Advanced -&gt; Network -&gt; Proxy Servers
he: כלים -&gt; העדפות -&gt; הגדרות מתקדמות -&gt; רשת -&gt; שרתי פרוקסי

en: Unable to decode issuer (CA) public key: %ssl_ca_name
he: לא ניתן לפענח מפתח ציבורי של המנפיק:  %ssl_ca_name

en: Unable to decode issuer public key
he: לא ניתן לפענח מפתח מונפק ציבורי

en: Unable to decrypt CRL's signature
he: לא ניתן לפענח חתימה של CRL

en: Unable to decrypt certificate's signature
he: לא ניתן לפענח את חתימת התעודה

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
he: לא יכול למצוא כתובת IP בשביל <q>%H</q>

en: Unable to forward this request at this time.
he: לא ניתן להעביר את הבקשה בשלב זה.

en: Unable to get certificate CRL
he: אין אפשרות לקבל את אישור האבטחה CRL

en: Unable to get issuer certificate
he: לא ניתן לקבל אישור מנפיק

en: Unable to get local issuer certificate
he: לא ניתן לקבל אישור המונפק מקומית

en: Unable to verify the first certificate
he: אין אפשרות לאמת את אישור האבטחה הראשון

en: Unsupported HTTP version
he: גרסת HTTP לא נתמכת

en: Unsupported Request Method and Protocol
he: שיטת בקשה ופרוטוקול לא נתמכים

en: Unsupported certificate purpose
he: תעודה האבטחה אינה נתמכת למטרה זו

en: Web Browser Configuration
he: הגדרת דפדפן האינטרנט

en: Write Error
he: שגיאת כתיבה

en: Your cache administrator is <a href="mailto:%w%W">%w</a>.
he: מנהל השרת הוא <a href="mailto:%w%W">%w</a>.

en: Your webmaster is <a href="mailto:%w">%w</a>.
he: מנהל הרשת שלך הוא <a href="mailto:%w">%w</a>.
