Squid-3 - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: <a href="../">Parent Directory</a> (<a href="/">Root Directory</a>)
fa: <a href="../">مسیر اصلی</a> (<a href="/">مسیر ریشه</a>)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
fa: <b>درخواست نامعتبر</b> این خطا در زمان پردازش این درخواست روی داده بود:

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
fa: <b>پاسخ نامعتبر</b> این خطا در زمان پردازش درخواست روی‌ داده بود:

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
fa: آدرسی برای URN درخواست شده موجود نبود.

en: Access Denied.
fa: دسترسی رد شد.

en: An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
fa: موقع تلاش جهت دسترسی به آدرس مورد نظر عمل شناسایی کاربر بر روی FTP با عدم موفقیت همراه بود. : <a href="%U">%U</a>

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
fa: یک خطا روی پروتکل FTP  در زمان اتصال به آدرس مورد نظر رخ داد.: <a href="%U">%U</a>

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
fa: یک جواب نامعتبر از خادم ICAP دریافت شد.

en: Cache Access Denied.
fa: دسترسی به نهانگاه رد شد.

en: Cache Manager Access Denied.
fa: دسترسی مدیریت نهانگاه رد شد.

en: Cannot Resolve URN
fa: عدم توانایی در ترجمه URN.

en: Connection Lifetime Expired
fa: زمان ارتباط منقضی شد.

en: Connection to %I failed.
fa: برقراری ارتباط به l% با عدم موفقیت همراه بود.

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
fa: طول محتویات درخواست برای PUT  یا POST کم است.

en: Directory Content:
fa: محتویات مسیر:

en: Directory Listing
fa: محتویات مسیر

en: Directory: %U
fa: مسیر : U%

en: Directory: <a href="%U">%U</a>/
fa: مسیر: <a href="%U">%U</a>/

en: ERROR
fa: خطا

en: ERROR: Cache Access Denied
fa: خطا: رد شدن دسترسی به نهانگاه

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
fa: خطا: رد شدن دسترسی برای مدیریت نهانگاه

en: ERROR: FTP upload failed
fa: خطا: بارگذاری روی FTP با موفقیت همراه نبود

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
fa: خطا: آدرس درخواست شده را نمی‌توانست دریافت شود

en: ESI Processing failed.
fa: پردازش ESI با عدم موفقیت همراه بود.

en: FTP is Disabled
fa: FTP قابل دسترس نیست.

en: Failed to establish a secure connection to %I
fa: ایجاد یک ارتباط امن به I% با عدم موفقیت همراه بود.

en: File created
fa: فایل ایجاد شد.

en: File updated
fa: فایل بروزرسانی شد.

en: Forwarding Denied.
fa: امکان Forward بسته شده است.

en: Generated %T by %h (%s)
fa: %T توسط %h(%s) تولید شد.

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
fa: آهای، انتظار زیادی از URNها بر روی T% نداشته باش :)

en: ICAP protocol error.
fa: خطا در قرارداد ICAP

en: If you are making a GET request, then the item you are trying to download is too large.
fa: اگر شما یک درخواست GET دارید، موردی که شما در تلاش برای دریافت آن هستید بسیار بزرگ است.

en: If you are making a POST or PUT request, then the item you are trying to upload is too large.
fa: اگر شما یک درخواست PUT یا POST دارید، موردی که شما در تلاش برای بارگذاری هستید بسیار بزرگ است.

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
fa: کاراکتر غیرمجاز در نام دستگاه، زیرین خط (ـ) اجازه داده نشده است.

en: Illegal double-escape in the URL-Path
fa: ۲ فاصله خالی غیر مجاز در مسیر نشانی اینترنتی

en: Invalid URL
fa: نشانی اینترنتی نامعتبر

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
fa: فقدان شناسه HTTP (نسخه 1.0)

en: Missing URL.
fa: فقدان نشانی اینترنتی

en: Missing hostname
fa: فقدان hostname

en: Missing or incorrect access protocol (should be <q>http://</q> or similar)
fa: فقدان یا ناصحیح بودن قرارداد دست‌یابی (باید به فرم<q>http://</q> یا شبیه آن باشد)

en: Missing or unknown request method.
fa: فقدان یا ناشناخته بودن روش درخواست.

en: No Wais Relay
fa: عدم رله Wais

en: Operation successful
fa: عملیات موفقیت‌آمیز

en: Read Error
fa: خطا در خواندن

en: Read Timeout
fa: سپری شدن زمان مجاز خواندن

en: Request is too large.
fa: درخواست بسیار بزرگ است.

en: Socket Failure
fa: خرابی سوکت

en: Some aspect of the requested URL is incorrect.
fa: برخی از صُور نشانی اینترنتی درخواست شده ناصحیح است.

en: Some possible problems are:
fa: بعضی از مشکلات احتمالی:

en: Squid sent the following FTP command:
fa: اسکویید  دستور  FTP روبرو را فرستاد:

en: The DNS server returned:
fa: کارگزار DNS برگشت داده‌ :

en: The ESI processor returned:
fa: پردازش ESI برگشت داده:

en: The ICAP server is not reachable.
fa: کارگزار ICAP قابل دسترس نیست.

en: This cache does not support FTP.
fa: این کارگزار Cache از قرارداد FTP پشتیبانی نمی‌کند.

en: Unsupported HTTP version
fa: نسخه HTTP پشتیبانی نشده

en: Unsupported Request Method and Protocol
fa: روش پشتیبانی‌نشده درخواست و قرارداد

en: Write Error
fa: خطا در نوشتن
