Squid-3 - en to et translation catalogue (56 entries)

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
et: P&auml;ring URNile ei saa vastust

en: Access Denied.
et: Juurdep&auml;&auml;s keelatud.

en: Cache Access Denied.
et: Vahemälu serveri kasutamine keelatud.

en: Cache Manager Access Denied.
et: Vahemälu serveri haldaja kasutamine keelatud.

en: Cannot Resolve URN
et: Ei suuda lahendada URN

en: Connection Lifetime Expired
et: &Uuml;henduse eluaeg l&otilde;ppes

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
et: POST v&otilde;i PUT p&auml;ringutel puudub Content-Length

en: ERROR
et: VIGA

en: ERROR: Cache Access Denied
et: VIGA: Vahemälu serveri kasutamine blokeeritud

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
et: VIGA: Vahemälu serveri haldaja kasutamine blokeeritud

en: ERROR: FTP upload failed
et: VIGA: FTP PUT eba&otilde;nnestus

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
et: VIGA: P&auml;ring URLile ei saa vastust

en: FTP is Disabled
et: FTP on blokeeritud

en: File created
et: Fail on loodud

en: File updated
et: Fail on uuendatud

en: Forwarding Denied.
et: Edastamine keelatud.

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
et: Hei, mida sa ootad URNidelt %T peal:)

en: Illegal character in hostname; underscores are not allowed.
et: keelatud s&uuml;mbolid hosti nimes; alakriipsud pole lubatud

en: Illegal double-escape in the URL-Path
et: Vigane topelt-kaldkriips URLi teel

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
et: Puudub HTTP identifikaator (HTTP/1.0)

en: Missing URL.
et: Puudub URL

en: Missing hostname
et: Puuduv hosti nimi

en: Missing or incorrect access protocol (should be <q>http://</q> or similar)
et: Puuduv v&otilde;i vigane protokoll (peaks olema <q>http://</q> v&otilde;i sarnane)

en: Missing or unknown request method.
et: Puudub v&otilde;i tundmatu p&auml;ringu meetod (GET, POST)

en: No Wais Relay
et: Wais edastaja puudub

en: Operation successful
et: Operation &otilde;nnestus

en: Please contact the <a href="mailto:%w%W">cache administrator</a> if you have difficulties authenticating yourself or, if you <em>are</em> the administrator, read Squid documentation on cache manager interface and check cache log for more detailed error messages.
et: Palun kontakteeruge <a href="mailto:%w%W">vahemälu serveri administraatoriga</a>,kui teil on probleeme autoriseerimisega v&otilde;i kui te <em>olete</em>administraator, lugege Squidi dokumentatsiooni vahemälu serveri haldaja interfeisi kohtaja kontrollige vahemälu serveri logi t&auml;psema veakirjelduse saamiseks.

en: Read Error
et: Viga lugemisel

en: Read Timeout
et: Lugeja kannatus katkes

en: Request is too large.
et: P&auml;ring v&otilde;ib olla liiga suur

en: Socket Failure
et: Pistiku viga

en: Some aspect of the requested URL is incorrect.
et: M&otilde;ni osa URList on vigane.

en: Sorry, you are not currently allowed to request %U from this cache manager until you have authenticated yourself.
et: Vabandust, teil pole &otilde;igust p&auml;ringule %U sellele vahemälu serveri haldajale, kuni te pole l&auml;binud autoriseerimist.

en: Sorry, you are not currently allowed to request %U from this cache until you have authenticated yourself.
et: abandust, teil pole &otilde;igust p&auml;ringule %U kuni te pole l&auml;binud autoriseerimist.

en: Squid did not receive any data for this request.
et: Squid ei saanud selle p&auml;ringu vastuseks midagi.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
et: Squid ei toeta k&otilde;iki p&auml;ringu meetodeid k&otilde;ikide protokollidega.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
et: Squid katkestas p&auml;ringu, kuna see kestis liiga kaua.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
et: Squid ei suuda tekitada TCP pistikut, ilmselt &uuml;lekoormuse t&otilde;ttu. Palun korrake p&auml;ringut.

en: Squid sent the following FTP command:
et: Squid saatis j&auml;rgneva FTP k&auml;su:

en: The DNS server returned:
et: DNS server vastas:

en: The HTTP Response message received from the contacted server could not be understood or was otherwise malformed. Please contact the site operator.
et: Vasti võetud HTTP vastus on tundmatu või muidu katki. Palun kontakteeruge saidi operaatoriga.

en: The request or reply is too large.
et: Päring või vastus on liiga suur.

en: The requested URL could not be retrieved
et: P&auml;ring URLile ei saa vastust

en: The system returned: <i>%E</i>
et: S&uuml;steem vastas: <i>%E</i>

en: This cache does not support FTP.
et: See vahemälu server ei toeta FTPd.

en: This means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.
et: Mis t&auml;hendab vahemälu server ei suutnud lahendada URLis antud hosti nime. Palun kontrollige aadressi korrektsust.

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
et: Ei &otilde;nnestu saada hosti <q>%H</q> nimele vastavat IP aadressi

en: Unable to forward this request at this time.
et: P&auml;ringu edastamine eba&otilde;nnestus.

en: Unsupported Request Method and Protocol
et: Tundmatu p&auml;ringu meetod ja protokoll

en: Valid document was not found in the cache and <q>only-if-cached</q> directive was specified.
et: Kehtiv dokument puudub vahemälu serverist ja p&auml;ring sisaldas <q>only-if-cached</q> direktiivi.

en: Write Error
et: Viga kirjutamisel

en: You have issued a request with a <q>only-if-cached</q> cache control directive. The document was not found in the cache, <em>or</em> it required revalidation prohibited by the <q>only-if-cached</q> directive.
et: Te edastasite p&auml;ringu <q>only-if-cached</q> vahemälu kontrolli direktiiviga. Dokumenti ei leitud vahemälu serverist <em>v&otilde;i</em>ta n&otilde;udis uuendamist, mis on aga keelatud <q>only-if-cached</q> direktiiviga.

en: Your cache administrator is <a href="mailto:%w%W">%w</a>.
et: Teie teenusepakkuja aadress on <a href="mailto:%w%W">%w</a>.

en: Your cache administrator may be able to provide you with more details about the exact nature of the problem if needed.
et: Teie vehemälu serveri administraator võib saada anda täiendavat infot selle vea detailide kohta.

en: Zero Sized Reply
et: Vastus on t&uuml;hi
