Squid-3 - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: <b>Invalid Request</b> error was encountered while trying to process the request:
cs: Došlo k chybě <b>Invalid Request</b> (Neplatný požadavek) během zpracování požadavku:

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
cs: Došlo k chybě <b>Invalid Response</b> (Neplatná odpověď) během zpracování požadavku:

en: A URL for the requested URN could not be retrieved
cs: Nelze získat URL pro požadované URN

en: Access Denied.
cs: Přístup odepřen.

en: An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
cs: Došlo k chybě při autentizaci FTP při pokusu získat URL: <a href="%U">%U</a>

en: An FTP protocol error occurred while trying to retrieve the URL: <a href="%U">%U</a>
cs: Došlo k chybě protokolu FTP při pokusu získat URL: <a href="%U">%U</a>

en: An Illegal response was received from the ICAP server.
cs: Ze serveru ICAP byla přijata neplatná odpověď.

en: Cache Access Denied.
cs: Přístup k cache odepřen.

en: Cache Manager Access Denied.
cs: Přístup ke správci cache odepřen.

en: Cannot Resolve URN
cs: Nelze přeložit URN

en: Connection Lifetime Expired
cs: Čas pro spojení vypršel

en: Connection to %I failed.
cs: Připojení k %I selhalo.

en: Content-Length missing for POST or PUT requests.
cs: Chybí 'Content-Lenght' požadavku POST nebo PUT.

en: Directory Content:
cs: Obsah adresáře:

en: Directory Listing
cs: Listování adresáři

en: Directory: %U
cs: Adresář: %U

en: Directory: <a href="%U">%U</a>/
cs: Adresář: <a href="%U">%U</a>/

en: ERROR
cs: CHYBA

en: ERROR: Cache Access Denied
cs: CHYBA: Přístup k cache odepřen

en: ERROR: Cache Manager Access Denied
cs: CHYBA: Přístup ke správci cache odepřen

en: ERROR: FTP upload failed
cs: CHYBA: Selhalo nahrávání na FTP

en: ERROR: The requested URL could not be retrieved
cs: CHYBA: Nelze získat požadované URL

en: ESI Processing failed.
cs: Selhalo zpracování ESI.

en: FTP is Disabled
cs: FTP je zakázáno

en: Failed to establish a secure connection to %I
cs: Selhalo vytvoření zabezpečeného připojení k %I

en: File created
cs: Soubor vytvořen

en: File updated
cs: Soubor aktualizován

en: Hey, don't expect too much from URNs on %T :)
cs: Hey, neočekáváte příliš mnoho od URN na %T :)

en: ICAP protocol error.
cs: Chyba protokolu ICAP.

en: Illegal double-escape in the URL-Path
cs: Chybný double-escape v URL cestě

en: Invalid URL
cs: Neplatná URL

en: Missing HTTP Identifier (HTTP/1.0).
cs: Chybějící identifikátor HTTP (HTTP/1.0).

en: Missing URL.
cs: Chybějící URL.

en: Missing hostname
cs: Chybějící hostname

en: Missing or unknown request method.
cs: Chybná nebo chybějící HTTP metoda (POST, GET)

en: Operation successful
cs: Operace proběhla úspěšně

en: Read Error
cs: Chyba při čtení

en: Request is too large.
cs: Požadavek může být příliš velký

en: Some aspect of the requested URL is incorrect.
cs: Některá část URL je chybná.

en: Squid did not receive any data for this request.
cs: Squid neobdržel v odpovědi na tento dotaz žádná data.

en: Squid does not support all request methods for all access protocols. For example, you can not POST a Gopher request.
cs: Squid nepodporuje všechny typy metod u všech protokolů.

en: Squid has terminated the request because it has exceeded the maximum connection lifetime.
cs: Squid stornoval požadavek z důvodu překročení maximální délky trvání spojení.

en: Squid is unable to create a TCP socket, presumably due to excessive load. Please retry your request.
cs: Squid nemohl vytvořit TCP socket pravděpodobně v důsledku přetížení. Opakujte prosím Váš požadavek.

en: Squid sent the following FTP command:
cs: odeslal Squid následující FTP příkaz:

en: The DNS server returned:
cs: DNS server odpověděl:

en: The requested URL could not be retrieved
cs: Požadovaný dokument je nedostupný

en: The system returned: <i>%E</i>
cs: Vzdálený systém odpověděl: <i>%E</i>

en: This cache does not support FTP.
cs: Tento cache server nepodporuje protokol FTP.

en: Unable to determine IP address from host name <q>%H</q>
cs: Jméno serveru není možno převést na IP adresu. <q>%H</q>

en: Valid document was not found in the cache and <q>only-if-cached</q> directive was specified.
cs: Požadovaný dokument se nenachází v cachi, přičemž byla specifikována direktiva <q>only-if-cached</q>.
