squid - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: <b>Invalid Response</b> error was encountered while trying to process the request:
ar: طلب مرفوض.خطأ أثناء اجراء الطلب

en: ERROR
ar: خطأ

en: Invalid URL
ar: مسار غير صحيح

en: Read Error
ar: خطأ قراءة

en: Write Error
ar: خطأ كتابة
