squid - en to cs translation catalogue (8 entries)

note: type: Plain text
en: This program was written by
cs: Tento program byl napsán

note: type: Plain text
en: This manual was written by
cs: Tento manuál byl napsán

note: type: SH
en: COPYRIGHT
cs: AUTORSKÁ PRÁVA

note: type: SH
en: QUESTIONS
cs: DOTAZY

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
cs: OZNAMOVÁNÍ CHYB

note: type: SH
en: SEE ALSO
cs: VIZ TAKÉ

note: type: Plain text
en: LDAP server name
cs: název LDAP serveru

note: type: Plain text
en: LDAP search filter
cs: LDAP vyhledávací filtr
