Squid-3 - en to ar translation catalogue (7 entries)

note: type: SH
en: DESCRIPTION
ar: وصف

note: type: SH
en: OPTIONS
ar: خيارات

note: type: SH
en: AUTHOR
ar: ترخيص

note: type: SH
en: COPYRIGHT
ar: حقوق الطبع

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
ar: تقرير عن ثغرة

note: type: SH
en: SEE ALSO
ar: قرآءه الكُل

note: type: Plain text
en: Version 1.0
ar: النسخة 1.0
